|

بهترین کادوها برای روز معلم

در این مقاله از تحفه چین، قصد داریم تا به شما کمک کنیم که هدیه هایی ارزشمند برای روز معلم پیدا کنید. کادوهایی نه لزوما گران بلکه با ارزش و زیبا. پس با ما همراه باشید.

روز معلم، چه روزی است؟

روز 12 اردیبهشت مصادف با شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم نامگذاری شده است. همه ساله و در چنین روزی از مقام و نقش معلمان در جامعه تجلیل می‌شود. معلمی  نه فقط یک شغل و حرفه بلکه ذوق و اشتیاق برای تربیت انسان ها است. معلم، جز انسان سازی و کمال بخشیدن هدفی ندارد. رسالت راستین معلمی، رسالت پاک انبیاست.

هر انسانی برای رشد و تعالی فکری در هر سن و مقامی نیاز به معلم دارد. پس تکریم جایگاه این افراد بسیار ستودنی و زیباست. در چنین روزی چه خوب است که دانش آموزانی که طی یکسال آموزه های فراوانی را آموخته اند، از این انسان های زحمتکش حتی با یک هدیه کوچک تقدیر کنند. چه خوب است که ما هم یادی از معلمان قدیمی خود کنیم و در این روز با هدیه ای به دیدار آنها برویم. مدیران مدارس ضمن گرامیداشت، از آنان در پیش بردن اهداف امور آموزشی و پرورشی، تقدیر وتشکر نموده و هدایای ارزنده به آنها تقدیم کنند.

چه هدیه هایی برای معلمان مناسب است؟

شاید شما بخواهید برای یک خانم معلم هدیه بخرید و شاید هم برای یک آقا معلم!

و یا در این روز برای استاد خود در دانشگاه می خواهید کادویی تدارک ببینید!

بودجه خود را مشخص کرده، روحیات معلم یا استاد خود را در نظر گرفته و پس از آن به پیشنهادات ما نگاهی بیاندازید.

خودکار و روان نویس

یکی از بهترین هدیه ها برای معلم ها خودکار و روان نویس است زیرا که در اغلب اوقات در حال نوشتن، تصحیح برگه ها و… هستند. دلیلی ندارد حتما خودکار گران قیمت تهیه کنید. چون خودکارهای زیبا و ارزان قیمت کم نیستند.

ولی اگر با دوستان خود پول هایتان را جمع کرده اید، ما پیشنهادهای گران قیمت هم برای شما داریم.

کتاب

معلم ها همیشه اهل مطالعه هستند و کتاب یکی از بهترین هدیه ها برای تشکر از آن‌ها است. کتاب‌های نفیس شعر و ادب پارسی، کادویی شیک بوده ویا اهدای کتاب آسمانی یعنی قرآن نیز می تواند تا سال‌ها ما را در ذهن معلم قدیمی ماندگار کند.

ست کیف پول

اگر می خواهید همیشه در یاد معلم مهربانتان بمانید و هر روز شما را به خاطر بیاورد، باید هدیه‌ای به او بدهید که هر روز از آن استفاده کند و یا در جلو چشمان او باشد. کیف پول، کیف دستی و جاکارتی یکی از آن کادوهایی است که همیشه مورد استفاده قرار می گیرند.

تابلو معرق

یکی دیگر از هدیه‌هایی که همیشه در مقابل چشمان یک معلم می‌تواند باشد، تابلو دیوار است. در این بین تابلوهای معرق ظاهری رسمی تر دارند و برای هدیه به یک فرد فرهنگی مناسب تر هستند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دسته بندی‌ها
مناسبت‌ها
کادوها
مقالات