|

کادو روز مرد: حل بزرگترین مشکل تهیه کادو برای روز پدر به کمک ایده‌های متنوع

پدر ها، که سایه سرند و پشتیبان خانواده، که پایه خانواده‌اند و ستون خانه، که سنگ صبور همه‌اند و وقتی نباشند جای خالی‌شان احساس می‌شود، که بی ادعایند و پر از عشق تماما در خدمت خانه، این مردان پر تلاش، شاید بیش از دوبار در سال هدیه‌ای نگیرند. یکی در تولدشان و یکی روز پدر. پس وظیفه سنگینی بر عهده ما هست که یک کادو روز مرد بی‌نظیر تهیه کنیم. روز پدر برای پدرها، برای مردهای خانواده دوست و شاید پدرهای آینده فرصتی ست برای تشکر از زحماتشان. البته بیشتر تلاش برای تشکر از زحماتشان.

 حضور پدر و مرد خانه آنجایی معلوم می‌شود که روزی برسد که خدایی ناکرده، نباشد. آنجاست که معلوم می‌شود عمری بی‌منت و بی‌ادعا فقط و فقط تلاش کرده که خم به ابروی کسی از خانواده نیاید. تلاش کرده ذره‌ای عزت نفس از همسر یا فرزندانش کم نشود. بی‌راه نیست که می‌گویند پدر ستون خانه است. پس برای جبران این همه زحمت، روز پدر زمان خیلی خوبی ست.

فهرست محتوا پنهان
4 کجا دنبال بهترین کادو روز پدر باشیم؟

بزرگترین دغدغه در روز پدر

روز پدر که می‌رسد، ممکن است موضوع بهترین کادو برای روز پدر در این روز همانند خرید کادو تولد مردانه تبدیل به دغدغه شود. پدر تکیه گاهی امن و نعمتی بزرگ برای هر خانواده محسوب می‌شود که هدیه زیبایی برای این مرد که نشانگر ابهت، پناه و امنیت در هر شرایطی است شاید کمترین کار برای جبران زحمات و اندک خوشحالیش باشد.

روز مرد چه روزی است؟

امسال 15 بهمن 1401 مقارن با روز تولد امام علی علیه السلام، در تقویم به درستی به نام روز پدر یا روز مرد نامگذاری شده است. این تاریخ می تواند برای پدرها و مردهای خانه‌ تان، به یادماندنی و فراموش نشدنی باشد. اگر این‌بار برعکس همیشه که پدرها حال خانواده را خوب می‌کنند، شما دنبال بهانه برای خوشحال کردن پدرهایتان هستید، تا انتهای این مقاله با تحفه چین همراه باشید تا ببینید انتخاب یک کادو روز مرد یا کادو روز پدر خوب اصلا سخت نیست چون تحفه چین همراه شماست.

در این روز عزیز و گرامی، اگر سر بچرخانید می‌بینید همه دغدغه خرید و تهیه یک کادوی زیبا و ارزنده برای پدر یا مرد خود را دارند. اما این انتخاب شاید کمی سخت‌تر به نظر بیاید، زیرا در نظر برخی افراد تنوع کالایی هدیه‌های مخصوص آقایان معمولا کمتر از خانم‌هاست. این باور غلط از آنجا رایج شده که گروه های کالایی که اغلب برای کادوی خانم‌ها معرفی می‌شود، بیشتر تبلیغ می‌شوند و آقایان همیشه کمتر توقع کادو گرفتن دارند. اما تحفه چین شما را در این راه همراهی می‌کند تا قادر باشید بهترین تصمیم ممکن را بگیرید، کادو مناسب روز مرد خود را بخرید و از این باور غلط اجتناب کنید.

کادو روز مرد

بهترین هدیه برای روز پدر چیست؟

جوابی برای این سوال وجود ندارد. همان طور که برای بهترین کادو تولد برای دختر یا بهترین کادو تولد برای پسر جوابی وجود ندارد. بهترین کادو برای روز مرد یا بهترین کادو برای روز پدر آنیست که لبخند به لب‌های پدر یا مردتان بیاورد. هیچ چیزی، تاکید می‌کنم هیچ چیزی برای یک پدر یا یک مرد ارزشمند‌تر از آن نیست که بداند همسرش یا اعضای خانواده‌اش به او اهمیت می‌دهند، او را فقط به چشم یک تامین کننده و فراهم آورنده نمی‌بینند و مهم‌تر ازهمه نیازهایش را می‌فهمند. پدرها، به حق یا به ناحق، اغلب دوست دارند نیازهایشان بدون آنکه به زبان بیاورند، فهمیده و برآورده شوند. بیایید یکبار در سال، شبیه پدرها یا مردهایتان فکر کنید و سعی کنید سردربیاورید زیر آن نگاه پر ابهت و چشمان پر محبت چه خبر است و زیر آن ستاره حلبی را بکاوید و قلبی از طلا پیدا کنید!

نکاتی که همیشه باید به یاد داشته باشید

اول از همه، این نکته بی‌نهایت مهم را به خاطر بسپارید: هزینه‌ای که می‌کنید اگر منجر به نکته‌ای که بالا اشاره کردیم نشود، به هیچ نمی‌ارزد. پدرها و مردها در اعماق قلبشان هیچ وقت دنبال کادوهای پرزرق و برق یا گران قیمت یا خاص نبوده و نیستند. بهترین هدیه روز پدر هر چقدر ارزان یا گران باید حس مهم بودن، اساس و ستون بودن و مورد توجه و فهمیده شدن به پدرها بدهد. کادوی گران قیمت و خاص ضرورتا بد نیست. از آن طرف هم کادو ارزان روز مرد، مطمئنا بد نیست. مهم آن است که با فکر خریده شده باشد نه فقط چون گران قیمت و خاص است. گاهی یک همراهی و حضور در کنار پدر تمام چیزی ست که او می‌خواهد. به همین راحتی و سادگی می‌توانید دل پدر را شاد کنید و خودتان را سعادتمند.

کجا دنبال بهترین کادو روز پدر باشیم؟

در ادامه این مقاله تعداد زیادی پیشنهاد جذاب کادو روز پدر یا کادو روز مرد معرفی خواهیم کرد. دیگر این مساله که “کادو روز مرد چی بخرم” پذیرفتنی نیست.

اما نکته‌ای که در این قسمت قصد داریم بیان کنیم اینست که اگر بودجه‌تان برای خرید هدیه روز پدر خیلی زیاد نیست نگران نباشید، اینجا در تحفه چین دنبال همین هستیم که انواع تحفه‌های پیشکشی شما به پدرهای نازنین‌تان را در انواع قیمت‌ها و انواع دسته‌بندی‌ها و از بهترین و مطمئن‌ترین سایت‌های فروش آنلاین، جمع‌آوری و به شما عرضه کنیم.در ادامه، می‌توانید گزینه‌های خوبی از ایده هدیه روز مرد را مشاهده کنید. اینجا در تحفه چین انتخاب‌ها آسان می‌شود.

کیف و کفش دم دستی‌ترین کادو روز پدر

اولین موردی که می‌خواهیم از بهترین کادو برای روز پدر معرفی کنیم، کیف و کفش است. بی شک خرید کیف و کفش یکی از بهترین هدایا برای این مناسبت می‌تواند باشد؛ زیرا هر مردی با هر سن و سالی نیاز اصلی به کیف و کفش دارد و علاوه بر این، هدیه کیف و کفش مطمئنا او را خوشحال خواهد کرد.

یافتن سلیقه افراد در خرید کیف و کفش چندان کار پیچیده‌ای نیست و توجه به تیپ همیشگی پدرتان که اسپورت است یا رسمی کفایت می‌کند. همچنین به سادگی می‌توانید سایز پای پدرتان را هم متوجه شوید و نگرانی از این مورد نداشته باشید. به دلیل اینکه قیمت این محصولات کاملا نشان دهنده ارزش آن می‌باشد، شاید بتوان گفت خرید کیف و کفش انتخابی بسیار اصولی می‌باشد.

کادو روز پدر
هدیه روز مرد

کفش مردانه مدل مجلسی بندی 88 رنگ عسلی

199,990 تومان

کفش طبی مردانه مدل 360001202

204,990 تومان

کفش مردانه کروماکی مدل stkm1015

723,000 تومان

ست های چرم طبیعی یا مصنوعی

از ست‌های چرم غافل نشوید. ست‌های چرم مثل کمربند، جاسوئیچی و کیف پول گزینه‌های فوق‌العاده‌ای برای هدیه روز مرد هستند. پدرها، مخصوصا در سنین بالاتر شاید کمتر فرصت رسیدن به تیپ و باکلاس کردن پوشش‌شان را داشته باشند. پس این وظیفه را شما به عهده بگیرید. مزیت ست‌های چرم اینست که حتی اگر از چرم مصنوعی یا با کیفیت معمولی هم خرید کنید، باز هم جلوه‌ای خاص دارند و فقط کافیست که یکبار کسی از پدرتان یا مردتان بپرسد این ست از کجا آمده تا برق افتخار را در چشمانش ببینید که شما را نشان می‌دهد.

هدیه روز مرد
کادو ارزان روز مرد

ست هدیه چرم عطارد مدل A11

2,190,000 تومان

ست هدیه چرم زانکو مدل ایرانا

649,000 تومان

آن دوران که پدرها از گوشی و اینترنت و گجت ها سردرنمی آوردند، سراومده!

امروزه استفاده از گوشی‌های هوشمند به امری ضروری بدل شده است و خصوصا برای مردانی که شغلی دولتی یا دفتری دارند. گوشی هوشمند باکیفیت می‌تواند علاوه بر کارهای شخصی، برای امور شغلی نیز موثر باشد. خیلی خوب می‌شود که اگر گوشی موبایل می‌خرید از نوع دو سیم‌کارته باشد تا یکی برای خانواده و یکی به امور شغلی اختصاص یابد. البته اگر بودجه کافی برای خرید گوشی موبایل را نداشته باشید، می‌توانید از لوازم جانبی گوشی مانند هندزفری و پاوربانک و کاورهای زیبا استفاده کنید و هدیه روز پدر خود را کمی خلاقانه‌تر و کاربردی کنید. از گزینه پاوربانک به راحتی رد نشوید. اگر تازگی گوشی موبایل خریده یا هدیه گرفته‌اند، یک پاوربانک خوش ظرفیت گزینه خیلی خوبی هست.

هندزفری و هدفون‌های بی‌سیم هم گزینه‌های خوبی برای پدرهایی است که مسیرهای طولانی را روزانه به سرکار یا جاهای دیگر طی می‌کنند. چرا که این امکان را پیدا می‌کنند که در مسیر کلی پادکست و کتاب صوتی و موسیقی و چیزهای دیگر گوش کنند.

کادو برای روز مرد
کادو مناسب روز مرد

هارد اکسترنال یک کادو روز مرد متفاوت

هارد اکسترنال را هم فراموش نکنید. برای پدرهای فیلم باز، یا آنها که از عکس‌های قدیمی دل نمی‌کنند و طبق عادت دیرینه پدرها در سراسر تاریخ، هیچوقت هیچ چیزی را هر چند به درد نخور، دور نمی‌ریزند و پاک نمی‌کنند، یک حافظه با کیفیت و ظرفیت بالا، گزینه خیلی خوبی برای هدیه روز مرد است.

کادو روز مرد چی بخرم
هدیه روز مرد

هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت...

2,720,000 تومان

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ظرفیت...

3,980,000 تومان

هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion ظرفیت 1 ترابایت

2,075,000 تومان

عطر و ادکلن | برای پدرهای جنتلمن

مردها طبعا به واسطه فعالیت‌های فیزیکی بیشتر و یا تردد‌های متعددتر و فیزیک جسمی‌شان، بیشتر در معرض بوی نامطبوع بدن هستند. همچنین درخشش و جلب اعتماد به نفس در زمان حضور در برخی مکان‌ها به نوع لباس و عطر خوش رایحه‌ای که فرد استفاده می‌کند بستگی دارد. یکی از ایده‌های جذاب برای هدیه روز مرد نیز می‌تواند همین عطر و ادکلن باشد، که با رایحه خوب و ماندگارش، این روز خاص را در ذهن ها نیز ماندگار ‌سازد. با هر بار استفاده از آن عطر، حس خوب این روز برای شما و پدر یا همسرتان تداعی می‌شود.

محدوده قیمتی انواع برندهای عطر و ادکلن متفاوت است و این مسئله را نیز می‌توان از مزایای آن برشمرد. زیرا هر فردی با هر سلیقه و توان مالی که دارد می‌تواند گزینه مناسبی را انتخاب کرده و هدیه دهد. بنابراین عطر و ادکلن نیز یکی از مواردی است که می‌توان آن را جز بهترین کادو برای روز پدر قرار داد.

ایده کادو روز مرد
ایده کادو روز پدر
عطرمردانه انکر نویر اسپرت لالیک

عطرمردانه انکر نویر اسپرت لالیک

2,400,000 تومان

ادو تویلت مردانه مدل Bogart Pour Homme حجم 100میل ژاک بوگارت

ادو تویلت مردانه مدل Bogart Pour Homme حجم...

425,000 تومان

ادکلن مردانه لجند قهوه ای امپر

ادکلن مردانه لجند قهوه ای امپر

انواع بادی اسپلش و اسپری دئودورانت، جایگزینی برای عطرهای گران قیمت

اگر از اساس بودجه تان به خرید ادکلن نمی‌رسد یا اهل خریدن عطر و ادکلن خیلی ارزان و طبعا خیلی بی‌کیفیت نیستید، پیشنهاد مشابه دیگر به شما عزیزان خرید بادی اسپلش، دئودورانت و یا اسپری‌های با کیفیت و خوشبو است. ترجیحا از برند های معروف و معتبر و امتحان شده، خرید کنید.

کادو روز مرد دیجی کالا
کادو روز مرد برای پدر شوهر
اسپری بدن مردانه Aqua Di Gio حجم 150 میل جورجیو آرمانی

اسپری بدن مردانه Aqua Di Gio حجم 150...

اسپری بدن مردانه مدل رویال عود 150میل کورلف

اسپری بدن مردانه مدل رویال عود 150میل کورلف

تبلت و کتابخوان‌های الکترونیکی یک کادو روز مرد برای پدرهای اهل مطالعه

پدرها و آقایان کتابخوان و علاقه مند به کتابخوانی، به لطف رشد فرهنگی جامعه و افزایش سرانه مطالعه در کشور، روز به روز بیشتر می‌شود، از آن طرف قیمت روز افزون کتاب‌های چاپی و سختی جابجایی آنها، بازار کتاب‌های الکترونیکی و آنلاین و کتاب های صوتی را روز به روز بیشتر و بیشتر رونق داده است. اگر در خانه پدر یا مرد کتابخوان دارید، بعد از افتخار کردن به او، هم برای هدیه روز پدر و هدیه روز مرد به کتاب می‌توانید فکر کنید و هم به یک کتابخوان الکترونیک و حتی یک تبلت مناسب که امور دیگری هم با آن راه بیفتد.

کادو روز مرذ چی بخریم
کادو روز مرد تبلت

هرچیز که به خودرو مربوط می شود، جز چیزهایی که به خودرو مربوط می شود!

اغلب پدرها عاشق ماشین‌هایشان هستند. اما منظورمان این نیست که چهار حلقه لاستیک یا واشر سرسیلندر و رله و فیوز به آنها کادو بدهید! منظور اینست که به ماشین‌شان بها بدهید. بگردید دنبال وسایل لوکس ماشین و یکی زیبا و شیکش را انتخاب کنید و مردتان را خوشحال کنید. یا مثلا یک دستگاه کارواش خانگی به همراه لوازم نظافت و نگهداری خودرو بخرید و کادو بدهید. با این انتخاب هم عمری پدرتان را از هزینه کارواش و انعام و رفت و آمد خلاص می‌کنید هم بی زحمت، همیشه سوار یک ماشین تمیز و خوشبو می‌شوید.

انتخاب و پیشنهاد دیگر برای کادو روز پدر، قفل پدال یا قفل فرمان است. به این صورت ممکن است ماشین تمیز نباشد، اما هست که سوارش بشوید!

کارواش برای کادو روز مرد
لوازم نظافت خودرو برای کادو روز مرد

کدام پدر است که پاهایش در ابزارفروشی سست نشود؟!

شخصا پدر یا مردی را نمی‌شناسم که هیچ علاقه‌ای به هیچ ابزاری در هیچ حوزه‌ای نداشته باشد. مثلا پدر من به انواع آچار علاقه دارد. غیر از اینکه هر بار و در هر سفر اگر آچار خوب و زیبایی ببیند می‌خرد، چند سال است که ما به عنوان کادو روز پدر، ست جعبه آچار به او هدیه می‌دهیم و هر بار هم باز آن برق ابزاردوستی را در چشمانش می‌بینیم و از انتخابمان پشیمان نمی‌شویم. پس بگردید ببینید پدرتان یا همسرتان یا مردتان به استفاده از کدام ابزار، یا فعالیت در کدام حوزه فنی علاقه دارد و اگر مشغول کدام حرفه باشد گذر زمان را احساس نمی‌کند. همان حوزه ایست که ابزارهایش را باید در لیست کادو روز پدر قرار دهید. دریل همیشه یک گزینه است. انواع دریل های شارژی و غیر شارژی با برندهای معتبر گزینه‌های خوبی هستند. از آنها غافل نشوید.

یک نکته ی طلایی برایتان بگویم که جایی نشنیده اید. اساسا در خرید هدیه و مخصوصا خرید کادو روز مرد یا کادو روز پدر، سعی کنید ست و پکیج با اقلام ترجیها مرتبط، با یک قلم ذوقی و غیر مرتبط جمع آوری و تهیه کنید. به عنوان مثال اگر ابزار تهیه می‌کنید، دریل شارژی و گونیا و جعبه آچار کوچک و جیبی به همراه یک شکلات جذاب و خاص تشکیل یک پکیج به یاد ماندنی و فوق العاده می‌دهد. همین الگو را بگیرید و بروید جلو. چه هدیه روز مرد جذابی در نهایت ساخته می‌شود.

ابزارآلات برقی برای هدیه روز مرد
لوازم نظافت خودرو برای کادو روز مرد

یک کادو روز مرد فرهنگی: کالای فرهنگی برای آقایان فرهنگی

کتاب بهترین دوست انسان است! از این جمله کلیشه‌ای‌تر و به درد نخورتر در حوزه کتاب و فرهنگ نیست. بهترین دوست انسان، انسان است و بس. کتاب کمک می‌کند انسان بهتری باشی یا کمک می‌کند چند دقیقه از این دنیا فارغ شوی و جای دیگر بروی. کمک می‌کند بفهمی چقدر کم می‌دانی و کمک می‌کند کمتر صحبت کنی و بیشتر بشنوی… . از همه اینها گذشته و با وجود این موارد، کتاب هدیه فوق العاده ایست. مخصوصا که اول کتاب یعنی صفحه سفید بعد از جلد، یادگاری بنویسید و خاطره این هدیه را تا همیشه ماندگار کنید.

آلبوم موسیقی و کتاب های صوتی جذاب، گزینه های فرهنگی و جذاب و فوق العاده دیگری هستند که می توانید برای هدیه روز پدر یا هدیه روز مرد به آنها فکر کنید.

کتاب برای کادو روز مرد
کتاب کادو برای روز پدر

امان از پدرها و شکم هایشان

بهانه همیشگی پدرها برای عدم تناسب اندام و چاقی و ورزش نکردن و رژیم نگرفتن، زیاد بودن دغدغه و کم بود وقت است. با خرید یک وسیله ورزشی خانگی مثل دوچرخه ثابت یا دستگاه‌های بدنسازی خانگی که تعداد زیادی حرکت ورزشی کاردیو یا فیتنس را در محیطی کوچک جمع کرده‌اند، بهانه دوم را از ایشان بگیرید. بهانه اول را هم با همراهی‌شان در ورزش و به اصطلاح پایه ورزششان بودن، جبران کنید. باور کنید هیچ چیزی جذاب‌تر از ورزش دونفره یک زوج، در هر سن و سالی که باشند، نیست. کمی در اینترنت جستجو کنید، تعداد زیادی حرکت ورزشی دونفره، یا به اصطلاح کاپل، با کمترین ابزارهای ورزشی مثل کش‌های ورزشی، پیدا می‌کنید. فقط کافیست دست به کار شوید. در ضمن اصلاح تغذیه را همراه با ورزش فراموش نکنید.

کادو برای روز مرد
کادو برای روز پدر

پدر کوهنورد؟! داریم هنوز؟

پکیج‌های سفری، کفش‌های کوه و انواع ملزومات سفر، هدایای خیلی خوبی برای هدیه به پدرها و مردان اهل طبیعت گردی و سفر هستند. اگر پدرتان هر جمعه به کوه می‌رود، بعد از افتخار کردن به او و همراهی با او، می‌توانید به عنوان هدیه روز پدر به یک کفش، لباس یا کوله سفری مناسب، باکیفیت و زیبا فکر کنید.

فلاسک خوب و سفری با حجم‌های مختلف و کاربردهای متعدد را هم فراموش نکنید. فلاسک‌های هوشمند اخیرا زیاد دیده می‌شود که به گوشی موبایل متصل شده و می‌توانید دمای آب و وضعیت فلاسک را پایش کنید.

لوازم کمپینگ ایده کادو روز پدر
فلاسک کادو مناسب روز مرد

غیرمنتظره‌ترین کادو روز پدر: پدر و پی اس فایو؟ ترکیب عجیبی ست.

اصلا هم عجیب نیست. پدرهای زیادی هستند که به بازی علاقه دارند و هیجانات و حتی خشم روزانه‌شان را با بازی‌های مناسب سن خودشان تخلیه می‌کنند و دیگر در محیط خانواده اذیت نمی‌شوند. برای این پدرهای دوست داشتنی و امروزی، به انواع کنسول‌های بازی، بازی‌های روز دنیا و بهتر از همه هدست‌های واقعیت مجازی و دسته بازی‌های جذاب فکر کنید. این موارد، گزینه‌های خیلی جذابی برای هدیه روز پدر یا هدیه روز مرد هستند.

کنسول بازی برای کادو روز مرد
ps5 کادویی برای پدر

لباس، یکی از بهترین هدیه‌های روز مرد

یکی از پرطرفدارترین انتخاب‌ها هر ساله انتخاب لباس است. زیرا تنوع نوع لباس و رنگ‌بندی و سایز لباس در بازار فراوان است. هر فردی متناسب با سن و سال و سبک و سیاق پدر خود قادر است انتخابی ارزنده داشته باشد. خرید لباس مجلسی و خانگی برای هر پدری لازم و ضروری است، که اگر پدرتان اهل ورزش نیز باشد یک ایده دیگر در ذهنتان تداعی می‌شود.

شما می‌توانید باتوجه به نوع سلیقه و تیپ همیشگی پدرتان لباسی مناسب وی انتخاب کنید و به راحتی اندازه و سایز لباس را نیز ارزیابی کنید. خوشبختانه حتی در خریدهای اینترنتی نیز انواع جزئیات و تصاویر اجناس قابل مشاهده است و دغدغه رنگ و سایز محصول انتخابی را نخواهید داشت.

لباس برای کادو روز پدر
لباس کادو روز پدر

سلامت پدرتان برایتان مهم است؟

سلامتی پدران عزیزمان مهم‌ترین موضوع در هر شرایط و زمان و مکان محسوب می‌شود. فرزندی که برای رضایت و خوشحالی و کوچک ترین لبخند پدرش به دنبال هدیه مناسبی در این روز عزیز می‌گردد، بی‌شک برای سلامت حیاتی پدرش ارزش بسیاری قائل است.

انواع ابزارها و دستگاه‌های سلامت در بازار موجود هستند که خصوصا برای پدران سالمند، این دستگاه‌ها ضروری تلقی می‌شوند. از این موارد می‌توان به انواع دستگاه‌های فشار خون، اندازه گیری قند خون و… نام برد. تمام این موارد، دستگاه‌هایی ماندگار محسوب می‌شوند که با پیشرفت تکنولوژی قابلیت حمل به هر مکانی را دارند. اگر برند مناسبی را برای هدیه روز پدر، انتخاب کنید، پدرتان قادر خواهد بود تا سالیان سال از همان دستگاه نهایت استفاده مطلوب را داشته باشد.

فشار سنج ایده کادو روز پدر
دستگاه تست قند خون

لوازم شخصی برقی

لوازم شخصی برقی، نیاز ضروری هر مردی است و انتخاب و خرید آن می‌تواند برای همه خوشحال کننده باشد. علت آن نیز کاربردی بودن این لوازم از قبیل انواع موزر و ریش تراش، مسواک برقی، ماساژور و… است. بی شک خرید این لوازم برقی مردانه باتوجه به تنوع برندی که دارد کار سختی نخواهد بود. همچنین شایان ذکر است که رنج قیمتی و هزینه پرداختی شما با امکاناتی که این لوازم در اختیارتان می‌گذارد، بسیار مناسب است.

کادو ارزان روز پدر
کادو ارزان روز مرد

مسواک برقی اورال-بی مدل Pro 750

مسواک برقی اورال-بی سری PRO 2 مدل 2000

3,099,000 تومان

ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5011

1,188,000 تومان

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل...

333,000 تومان

ساعت مچی و ساعت هوشمند

اطلاع از زمان و مدیریت زمان به خصوص برای پدران در امور شغلی و شخصی امری ضروری است. چه بهتر که این آگاهی از زمان با یک ظاهری زیبا و به دست شما مهیا باشد. در انواع فروشگاه‌های دنیای واقعی و مجازی انواع ساعت‌های هوشمند و دیجیتال و غیر دیجیتال وجود دارد. با انواع برندهای معتبر یا برندهای عادی و معمولی و همچنین محدوده قیمتی چند صد هزار تومانی تا چندین میلیون تومانی.

همچنین ساعت‌های هوشمندی وجود دارند که علاوه بر وظیفه اصلی خود، امکانات ابزارها و دستگاه‌های سلامت دیجیتال را نیز ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با خرید این محصولات با یک تیر دو نشان بزنید و خوشحالی هرچه بیشتر پدرتان را در گرامیداشت این روز عزیز شاهد باشید.

ساعت مچی بهترین کادو روز مرد
ساعت مچی بهترین کادو روز پدر
ساعت هوشمند هایلو مدل LS02

ساعت هوشمند هایلو مدل LS02

730,000 تومان

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch4 | 44mm

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch4 | 44mm

6,459,000 تومان

ساعت هوشمند شیائومی مدل Redmi Watch 2 Lite

1,890,000 تومان

و در انتها

ما در این مقاله سعی کردیم یکسری سر نخ به شما بدهیم. ذهن شما را کمی بازتر کنیم. حالا شما آماده‌اید که به کمک موتور جستجوی تحفه چین به دنبال کادوهای مناسب مرد خود بگردید. سن پدر، شوهر، پدربزرگ و… را وارد کنید. بودجه خودتان را مشخص کنید و حالا نوبت سیستم قوی سایت ماست که بهترین کادو روز مرد و کادو روز پدر را از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین به شما معرفی کند.

سوالات پر تکرار

❓ کادو روز مرد چی بخرم؟

✔ برخلاف تصور خیلی‌ها، کادو برای مردان بسیار است از هدیه‌هایی که خیلی سریع به ذهنمان می رسد مثل کیف، کفش، لباس، عطر، ابزار گرفته تا ایده‌های جذابی مثل تبلت، کارواش خانگی، تردمیل و دچرخه ثابت، وسایل کمپینگ، PS 5 ❓❗، فشار سنج خون، دستگاه اسپرسوساز 

❓ کجا دنبال بهترین کادو روز پدر باشیم؟

✔ ما در تحفه چین به کمک موتور جستجوگر قدرتمند، در پیدا کردن انواع تحفه‌های پیشکشی به پدرها در انواع قیمت‌ها، دسته‌بندی‌های متنوع و از بهترین و مطمئن‌ترین سایت‌های فروش آنلاین، به شما کمک خواهیم کرد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دسته بندی‌ها
مناسبت‌ها
کادوها
مقالات