|

پیشنهاد کادو روز مادر + راهکارهایی که کار شما را راحت خواهد کرد✨

بهترین کادو برای روز مادر چیست؟ بهترین کادو روز زن چیست؟ این سؤال بزرگ و در عین حال سخت، دغدغه‌ خیلی از پدر‌ها، فرزندان و شاید نوه‌ها، هنگام یک ماه مانده به روز مادر است. کادو روز مادر، فرصت فوق‌العاده‌ای است که به مادر خود هم زبانی و هم عملی بگویید دوستش دارید و برایش ارزش قائلید.

جدی گرفتن کادو روز مادر به شما یاداوری می‌کند که مادر یا همسرتان لایق بهترین گرامیداشت است. ارزشمندترین و خاص‌ترین هدیه‌ دنیا برای او، توجه به او و درک سختی کار‌های او و دیدن زحمات او و از همه مهم‌تر عشق ورزیدن به اوست. باقی چیز‌ها فقط وسیله‌هایی هستند برای نمایش این منظور بزرگ و پر ارزش. مادری که می‌داند زحماتش دیده می‌شود و در بین خانواده و همسر و فرزندان، ارج و ارزش دارد؛ هر کادویی و هر بزرگداشتی در روز مادر برایش بهترین کادو و بهترین بزرگداشت است. اما یکی از بهترین راه‌های این گرامی داشت و یکی از زیباترین نشانه‌های این توجه، تهیه‌ کادو مناسب روز مادر است.

کادویی که هم ارزش مادی و هم ارزش معنوی داشته باشد. و می‌دانیم که ارزش معنوی، اون احساسی که پشت هدیه برای مادرمان است، مهم‌تر از پولی است که برای آن هدیه هزینه می‌کنیم. اینگونه است که خرید کادو برای روز مادر معنا و مفهوم دیگری پیدا می‌کند.

کادو روز مادر

یک مشکل بزرگ در خرید کادو روز مادر

اما، اما، اما یک مشکل وجود دارد. این معمولاً خیلی شایع است که وقتی از خودتان می‌پرسید کادو روز مادر چی بخرم؟ سؤال بزرگتری پیش می‌آید. این که واقعاً چه چیزی مادرتان را خوشحال می‌کند. ذوق خوشحال کردن مادر‌ها و دیدن لبخند آن‌ها، هر سختی را آسان و هر هزینه‌ای، هرچند هنگفت، را توجیه می‌کند. اما اغلب مادر‌ها به هر دلیل گفته و ناگفته، عموماً از نشان دادن ذوقشان خودداری می‌کنند. این موضوع با افزایش سن هم تشدید شده و بیشتر و بیشتر می‌شود. محققان و دانشمندان تحقیقات فراوانی روی هزاران مادر انجام داده‌اند و کسی نمی‌داند چرا مادر‌ها اینطور در مقابل نشان دادن ذوق و خوشحالی‌شان مقاومت می‌کنند. این موضوع کار انتخاب بهترین کادو برای روز مادر را کمی سخت و دشوار می‌کند. اما اصلاً و ابداً نگران نباشید. ما، اینجا در تحفه چین، همراه شما هستیم تا این انتخاب را برایتان آسان کنیم.

نکاتی ارزشمند برای خرید کادو روز مادر

روز مادر در 24 دی ماه  سال 1401، در تقویم مطابق روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) است. اول و پیش از معرفی دسته‌بندی‌ها و گزینه‌های ایده کادو روز مادر، چند نکته‌ ناگفته را یادآوری می‌کنیم.

نکته اول

اول اینکه هرگز، هیچوقت و هیچگاه از مادرتان نپرسید هدیه روز مادر برایت چی بخریم؟ مگر اینکه بخواهید با جواب‌هایی مواجه شوید مثل: شما بچه‌های خوبی باشید من کادو نمی‌خوام، یا پولتون رو الکی حروم نکنید، یا همین که به فکر هستین برای من کافیه یا جملاتی مثل این. خیالتان را راحت کنم، هیچ مادری هیچ وقت هیچ پیشنهادی برای کادو روز مادر ندارد. پس بیخود نه خودتان را خسته کنید نه اینکه فرصت سوپرایز و هیجان را از مادر و خانواده بگیرید.

البته یک موضوع در این میان بسیار شایسته توجه است و بایست آن را در نظر گرفت. آن هم توجه به عنصر غافلگیری در خرید کادو روز مادر همانند خرید هدیه در سایر مناسب ها مثل کادو روز پدر، کادو تولد، کادو ولنتاین و… است. بنابراین حواس جمع باشید و هم خودتان و هم سایر کسانی که احتمالاً با آن‌ها شریکی کادو را تهیه می‌کنید، بند را آب ندهید.

نکته دوم

دقیقاً مانند انتخاب کادو برای تولد مادر، از خرید وسائل منزل و ملزومات خانه به عنوان هدیه روز مادر شدیداً اجتناب کنید. باور کنید یا نه دوره خریدن پتو پلنگی و کاسه بشقاب و پارچ و لیوان یا چای ساز و مخلوط کن و ماشین ظرفشویی به عنوان کادو سالهاست که گذشته. پس چی شد؟ خریدن وسائلی که غیر از مادرتان استفاده‌اش به بقیه هم می‌رسد به عنوان کادو روز مادر اکیدا ممنوع!!

نکته سوم

گاهی می‌توان نکته‌ بالا را نقض نمود به این صورت که مادر یا همسرتان شاید علاقه خاصی به یک وسیله‌ منزل داشته باشد و چندین بار به اشکال مختلف به این علاقه اشاره کرده باشد، در این صورت منطقی و درست است که به عنوان هدیه برای روز مادر، اگر می‌توانید با خرید آن وسیله او را خوشحال کنید.

نکته چهارم

نکته آخر اینکه آیا به عنوان کادو روز مادر پول بدهیم یا نه؟ طبیعتا اشکال مختلف پول مدنظر است مانند اسکناس درشت یا کارت هدیه یا حتی سکه طلا و پارسیان. انتخاب پول به عنوان هدیه روز مادر کاملاً بستگی به مادر یا همسرتان دارد. به سابق رجوع کنید و ببینید آیا قبلاً از چنین هدیه‌ای خوشحال شده‌اند یا خیر و اینکه ترجیح می‌دهند خودشان با انتخاب و سلیقه و حضور خودشان دقیقاً همان چیزی که می‌خواهند را بخرند یا اینکه ترجیح می‌دهند غافلگیر شوند. در هر صورت هر انتخابی که می‌کنید لطفاً در تهیه و تقدیم کادو، در هر شکلی که دارد لطفاً سلیقه بخرج دهید.

بیش از این مقدمه را طولانی نمی‌کنیم و به گزینه‌هایی می‌پردازیم که تحفه چین به عنوان ایده و راهنمایی برای تهیه کادو روز مادر برای شما عزیزان در نظر گرفته است. ولی وظیفه اصلی بر عهده شماست که در ادامه به کمک موتور جستجوی تفحه چین به دنبال مناسب‌ترین کادو بگردید.

کیف، کیف و باز هم کیف...

بسیاری از خانم‌ها را می‌شناسم که هر تعدادی کیف با کاربرد‌های مختلفی هم داشته باشند، باز هم از هدیه گرفتن یک کیف دیگر خوشحال می‌شوند. کیف دستی چرم، کیف کوله کتان، کیف پول نمدی، کیف دوشی پارچه‌ای و هزاران انتخاب و نوع و جنس و رنگ وجود دارند که مادر یا همسرتان هنوز در کلکسیون کیف‌هایش جمع‌آوری نکرده است. برای همین است که حتی در پیشنهاد کادو تولد برای دختر هم ما کیف را پیشنهاد کردیم. پس همیشه به کیف می‌توانید به عنوان یک هدیه روز مادر خوب فکر کنید. البته خرید کیف یک ریسک هم دارد. همانقدر که خانم‌ها به خرید و جمع‌آوری انواع کیف‌ها علاقه دارند، در انتخاب کیف مورد نظر خود از لحاظ جنس و رنگ و کاربرد و کیفیت، مشکل پسند و سخت پسند هستند، پس در خرید خود خیلی دقت کنید تا کادو روز مادرتان مورد نظر قرار بگیرد.

کیف برای کادو روز مادر
کیف ایده کادو روز مادر
کیف برای هدیه روز مادر
کیف کادو مناسب روز مادر

کیف دوشی زنانه مدل 5512

850,000 تومان

کوله پشتی زنانه مدل 11930

669,000 تومان

کیف زنانه مدل دوشی / 14433

کیف زنانه مدل دوشی / 14433

650,000 تومان

کادو روز مادر با پاشنه یا بی‌پاشنه؟

خرید کفش هم همانند کیف دستی یا کیف کوله، فارغ از کاربرد و سایر مسائل، یک تفریح محسوب می‌شود و یک کفش زیبا و جذاب، روز یک خانم را زیبا می‌کند. اگر مدام با خود فکر می‌کنید هدیه روز مادر چی بخرم، به کفش به عنوان یک گزینه‌ مناسب می‌توانید فکر کنید. کفش مجلسی، انتخاب گران ولی تضمین شده ایست و باعث خوشحالی همسر یا مادرتان خواهد شد. به کفش‌های قبلی رجوع کنید و انتخاب درستی انجام دهید.

اگر مادر یا همسرتان اهل ورزش یا پیاده روی ست یا بهتر از آن می‌خواهید او را به ورزش و پیاده روی ترغیب کنید، هدیه روز مادر به او کفش ورزشی یا کفش پیاده روی هدیه دهید. اغلب مادر‌ها و خانم‌ها هم مانند سایر افراد، منتظر یک بهانه و یک دلیل برای شروع ورزش هستند. این دلیل را برایشان فراهم کنید. دقت کنید مخصوصا در کفش پیاده روی، کیفیت و سلامت کفش و کیفیت در ساخت و طراحی آن اثر مستقیمی روی سلامتی پا و کمر دارد پس از برند‌های معتبر و شناخته شده خرید کنید.

کفش برای کادو روز مادر
کفش کادو برای روز مادر
کفش برای هدیه روز مادر
کفش هدیه برای روز مادر

کفش زنانه کروماکی مدل km2071

1,100,000 تومان

عینک آفتابی برای مادران خوش‌تیپ

این مورد نیز انتخاب بسیار مناسب برای هدیه روز مادر است. عینکی انتخاب کنید که اولاً کیفیت داشته باشد. عینکی که در همان استفاده‌های اول، خراب شود یا بشکند بیشتر از کاربرد هدیه، یک آبروریزی و بیشتر اسباب شرم است. نکته‌ دومی که باید توجه کنید ضد اشعه فرابنفش یا اصطلاحاً یووی بودن عینک آفتابی ست. اگر عینک آفتابی این شاخصه را نداشته باشد، بیشتر از فایده، برای چشمان عزیزانتان ضرر و زیان دارد، چرا که عینک غیراصولی و غیر یووی با کاهش نور باعث بازتر شدن مردمک چشم‌ها می‌شود و پرتو‌های مضر بیشتری وارد می‌شود. لذا این مورد را فراموش نکنید.

مشکل بزرگ در تهیه عینک آفتابی به عنوان کادو روز مادر، از بین رفتن کامل عنصر غافلگیری ست. چرا که خرید هر عینکی بدون حضور خود شخص، ریسک بسیار بسیار بزرگی ست. پس در این مورد خاص بیخیال غافلگیری شوید.

عینک آفتابی برای کادو روز مادر
عینک آفتابی هدیه خاص برای روز مادر
عینک آفتابی برای هدیه روز مادر
عینک آفتابی

عینک آفتابی مدل me101

عینک آفتابی ری بن مدل 3016 W0365 51

11,760,000 تومان

عینک آفتابی مدل پیرسینگ دار

214,900 تومان

خانم‌ها خودشان گل‌اند 🌹

درست است که همه خانم‌ها، مادران و همسران خودشان گل‌اند اما از قدرت یک دسته گل زیبا برای بدست آوردن دل یک خانم غافل نشوید. انواع دسته گل و سبد گل و رز‌های جاودان و کادو‌های دیگر مبتنی بر گل انتخاب‌های بسیار خوبی هستند و می‌توان از آن‌ها کادو خاص برای روز مادر ساخت. دسته گل یا سبد گل جذاب یا یک گلدان گیاه خانگی و آپارتمانی، بسته به قیمتش می‌تواند به عنوان کادوی اصلی تهیه شود. خانم‌های سن دار‌تر و مادربزرگ‌ها را می‌توانید با یک دسته گل یا گلدان خوب، خوشحال کنید. اما در غیر این صورت کادوی اصلی خود را یک چیز کم حجم و باارزش مثل سکه یا کارت هدیه یا قطعه‌ای طلا قرار دهید و دسته و سبد گل را تزئین آن هدیه‌ی ارزشمند قرار دهید.

گل برای کادو روز مادر
گل هدیه روز مادر
گل کادو مناسب روز مادر
گل

آباژور و چراغ خواب

آباژور یا چراغ خواب با لامپ و روشنایی مناسب، به کار مادرانی می‌آید که بعد از یک روز کاری، بیرون یا داخل خانه یا هردو، وقتی اعضای خانه به خواب رفته‌اند، کتابی می‌گشایند و مشغول مطالعه می‌شوند. خیلی دیدنی ست چهره‌ی مادر یا همسران در تاریکی شب که مشغول خواندن کتاب در نور چراغی کوچک می‌درخشد.

آباژور برای کادو روز مادر
آباژور هدیه خاص روز مادر
آباژور بهترین کادو روز مادر
آباژور

آباژور ایستاده ام کی ای لایتینگ مدل آوا...

آباژور رومیزی مدل َA0134

410,000 تومان

آباژور رومیزی طرح مروارید مدل کره ماه

449,920 تومان

دکوری جات برای مادران دکوری باز‌

خرید ظروف لوکس یک ریسک هنگام خرید هدیه خاص برای روز مادر است. اگر مطمئنید مادر یا همسرتان اهل نگهداری ظروف و دکوری جات هست، از خرید این قبیل کادو‌ها دریغ نکنید. خرید یک مجسمه‌ گچی یا جدیدا، پلی استر زیبا، ظروف لوکس و دکوری، بشقاب‌های طرح دار، وسائل کاربردی میناکاری یا قلم زنی شده که داخل خانه استفاده می‌شود، مثل جای دستمال کاغذی یا گلدان گل‌های مصنوعی، و از همه بهتر و عالی‌تر، خرید ظروف عتیقه و تکه‌های یونیک و اصیل قدیمی، انتخاب‌های بسیار خوبی هستند. باز در این مورد هم دوباره تأکید می‌کنیم که از جای معتبر تهیه کنید تا جنس تقلبی کادو ندهید.

یک نکته‌ دیگر در این مورد اینکه تنها در صورتی اقدام به خرید لوکس جات یا ظروف عتیقه و زیبا کنید که مکان مناسبی برای نگه داری و نمایش آن‌ها در منزل داشته باشید. اگر ویترین ندارید یا در منزل کودک نوپای کنجکاوی دارید که هیچ چیز از دستان کوچکش در امان نیست، این گزینه را فراموش کنید.

لوازم دکوری برای کادو روز مادر
دکوراتیو

تابلو نقاشی

یک انتخاب خوب دکوری دیگر برای هدیه روز مادر، تابلو نقاشی یا تابلو‌های خاص است. ویژگی جالب این مورد اینست که هم به عنوان کادو روز مادر ارزان می‌توانید به آن نگاه کنید و هم انتخاب‌هایی بسیار گران قیمت و کلکسیونی وجود دارد که به فراخور جیب و وسعت منزل و دیوار‌های خالی و امکان زدن تابلو به دیوار و… می‌توانید تهیه کنید. تابلو‌های هنری، خاص و ارزان قیمت زیادی وجود دارند که به خاطر متریال و جنس تخته و بورد و قاب معمولی ارزان هستند اما همچنان جلوه‌ی بالایی دارند. پس اگر دیوار خالی دارید و سلیقه همسر یا مادرتان را می‌شناسید و از همه مهمتر می‌دانید که ذوق هنری دارند، دست بجنبانید. این ذوق هنری خیلی مهم است، مطمئن باشید مادر یا همسرتان تکه‌ای طلا یا موبایل یا کادو‌های متداول دیگر را به تابلو ترجیح نمی‌دهد.

تابلو نقاشی برای کادو روز مادر
تابلو برای کادو روز زن
داده ای یافت نشد

تابلوهای چند تکه

یک انتخاب خوب در گروه دکوری، خرید تابلو‌های چند تکه است. سه یا چهار تکه از یک تصویر کلی که با فاصله در کنار هم قرار می‌گیرند و جلوه‌ خاصی به اتاق یا نشیمن یا تی وی روم، آشپزخانه یا هر نقطه‌ دیگری از منزلتان می‌دهند. در کنار این تابلو‌های چندتکه، تابلو‌های استیکری و آینه‌های استیکری هم انتخاب‌های بسیار خوبی هستند، مخصوصا که تکه تکه و نصب نشده می‌خریدشان و بعد از هدیه دادن، در کنار هم و با همکاری هم نصبشان می‌کنید و لذت یک همکاری خانوادگی که منجر به نتیجه‌ای زیبا و ماندگار می‌شود را هم تجربه می‌کنید.

تابلو آتریسا طرح مدرن AT227 مجموعه 3 عددی

کادو روز مادر طلا، اصل بدهیم یا بدل؟

کدام خانمی است که از طلا خوشش نیاید؟ در زمانه‌ای هستیم که این سؤال، سؤال چرندی به حساب می‌آید. بخش بزرگی از همسران و مادران امروزی دیگر دلبسته‌ طلا به عنوان زیورآلات نیستند و هرچه فضا‌های چشم و هم چشمی و چشم بقیه را در آوردن، در جامعه و‌ فامیل، کمتر و ضعیفتر می‌شود، علاقه به طلای اصل برای استفاده، کاهش می‌یابد. تأکید می‌کنم به عنوان زیورآلات و برای استفاده، چرا که همچنان از قطعه طلای کم اجرت به عنوان سرمایه‌گذاری و جلوگیری از کاهش ارزش پول استفاده می‌شود.

اما خانم‌ها امروز بیشتر از ارزش زیورآلات، به تنوع و طرح‌های مختلف توجه می‌کنند. جواهرات بدلی به لطف فناوری و دستگاه‌های جدید، روز به روز جلوه‌های اصل‌تری پیدا می‌کنند و شاید دیگر تشخیص طلای بدل از اصل برای افراد عادی و بدون محک ممکن نباشد. پس اگر چنین مادر یا همسری دارید و به هدیه خاص برای روز مادر فکر می‌کنید، جواهرات بدل، مثل گردنبد یا گوشواره استیل یا نقره را فراموش نکنید. مخصوصا که توان اجرای انواع رنگ‌بندی مثل رزگلد، دارک، طلایی و سفید روی آن‌ها وجود دارد.

زیورآلات محدود به گردنبند و گوشواره نمی‌شوند، دستبند‌های مهره‌ای، کشی با سنگ‌های اعلا نیز انتخاب‌های خوبی هستند و می‌توانید به عنوان کادو جانبی به آن‌ها فکر کنید.

با همه‌ این‌ها اگر توان مالی دارید به جواهرات اصل و طلا فکر کنید و برلیان استفاده کنید. این‌ها هزینه‌هایی هستند که اغلب می‌مانند و می‌توان بعداً در زمان مناسب دوباره به پول تبدیلشان کرد.

زیورآلات برای کادو روز مادر
زیورآلات هدیه روز مادر
زیورآلات
طلا و جواهر

لباس شب، برای شب نیست!

لباسی مجلسی که برای مناسبت‌های خاص و مهمانی‌های مهم مثل عقد و عروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به لباس شب شناخته می‌شود. لباس مجلسی خوش دوز و خوش کیفیت که از پارچه مناسب و با کیفیت باشد و به دست خیاط حرفه‌ای دوخته شده باشد، هدیه‌ خیلی خیلی خوبی ست. متأسفانه در این مورد خاص هم باید عنصر غافلگیری را فراموش کنید چرا که در مورد لباس مجلسی، حتماً پیش از خرید و تکمیل دوخت، باید توسط مادر یا همسرتان شخصاً پرو شود و مطابق اندام او به دقت دوخته شود. ربطی ندارد که لاغر و خوش اندام باشد یا نه، لباس مجلسی همیشه به تن فرد مورد نظر باید دوخته شود و هرگز آماده خریده نمی‌شود. ولی به هرحال انتخاب مناسبی است مخصوصا وقتی در مهمانی یا عروسی مورد نظر چشم‌ها را خیره می‌کند و دل مادر یا همسرتان را شاد می‌کند.

لباس مجلسی برای کادو روز مادر
لباس مجلسی برای هدیه روز مادر

لباس راحتی از حقوق بشر است!

پیراهن بلند توخونه‌ای یا تی شرت و شلوار اورسایز خانگی با رنگ‌های شاد و کیفیت خوب، انتخاب خیلی خوبی برای هدیه روز مادر است. مخصوص هر فصلی لباس خانگی مناسبی وجود دارد. لباس‌های گشاد و نخی و باز برای فصول گرم سال مناسبند که هوا میانشان جریان دارد و همسر یا مادرتان مدام دعا به جانتان می‌کنند برای این انتخاب خوب. و تی شرت و شلوار پشمی مخصوصا اگر بجای تی شرت، هودی را جایگزین کنید، انتخاب فوق‌العاده‌ای برای فصل‌های سرد سال است. مخصوصا برای خانم‌هایی که مدام سردشان است. با ترکیب این لباس خانگی پشمی بعلاوه یک لیوان هات چاکلت یا چای داغ تصویری جذاب و دوست داشتنی از عزیزانتان بسازید.

اینجا هم باید تأکید فراوان کنیم که در خرید لباس توخونه‌ای به عنوان کادو روز مادر، به کیفیت توجه ویژه‌ای کنید. لباسی که عمر کمی داشته باشد مخصوصا اگر خاطره‌ای ساخته باشد، اسباب ناراحتی می‌شود. راستی در کنار خرید لباس‌های راحتی، به گروه حوله‌های تن‌پوشی هم توجه کنید. این پشمینه‌های جذاب، تجربه‌ فوق‌العاده از احساس بعد از استحمام برای خانم‌ها هستند.

لباس راحتی برای کادو روز مادر ارزان
لباس راحتی هدیه روز مادر

کادو روز مادر امسال هم موبایل بخریم؟

موبایل انتخاب اول هر فرزند یا همسری برای هدیه روز مادر است. مخصوصا که اغلب گوشی‌های مادرانمان قدیمی و پر از دانلود‌های غیرضروری از تلگرام و واتس اپ است. موبایل را با توجه به نیاز همسر یا مادرتان تهیه کنید و بی‌جهت برای امکانات اضافه‌ای که هرگز به کار نمی‌آیند، هزینه نکنید. بهترین گوشی برای کادو روز مادر، وجود ندارد. اگر مادر یا همسرتان اهل بازی با گوشی نیست و استفاده‌اش غیر از موارد معمول، به شبکه‌های اجتماعی منحصر می‌شود، کافیست فقط روی حافظه‌ زیاد تمرکز کنید! ظرفیت پردازش و توان عکاسی بالا برای کاربری‌های معمول زیاد است. اما به هرحال انتخاب با خودتان است. جیب از شماست.

موبایل برای کادو روز مادر
موبایل برای هدیه روز مادر
موبایل کادو خاص روز مادر
موبایل برای کادو خاص روز زن

انگیزه‌ی ورزش باشید

کادو روز مادری جذاب‌تر و فوق‌العاده‌تر از یک ست ورزش نمی‌شناسم. تماشای مادر یا همسرتان در حال ورزش روزانه با لگ و تاپ ورزشی روی مت رنگی زیبا، در حال استفاده از دمبل یا کش ورزشی که تهیه کرده‌اید، از بی‌نظیرترین حس‌های دنیاست. این حس را به خودتان و سلامتی و تناسب اندام را به همسر یا مادرتان هدیه دهید. ساک ورزشی و انواع قمقمه‌ی آب نیز از دیگر قطعه‌هایی ست که انگیزه بخش بانوان برای ورزش روزانه در منزل یا باشگاه است.

اگر مادر یا همسرتان هم اکنون اهل ورزش و بدنسازی ست و روزانه ورزش می‌کند، یک وسیله‌ عالی دیگر که می‌توانید روز مادر هدیه دهید، شیکر ورزشی ست. وسیله‌ای ضروری برای بدنسازان برای تهیه نوشیدنی‌های حاوی مکمل‌های غذایی و سایر انواع خوراکی‌های مربوطه. اسموتی ساز‌های کوچک و لیوانی را نیز فراموش نکنید. ترکیب میوه‌ها با شیر و مکمل‌های لازم، می‌تواند بسیار جذاب و فوق‌العاده است.

لوازم ورزشی برای کادو روز زن
لوازم ورزشی کادو برای روز زن
لوازم ورزشی هدیه روز زن
کفش ورزشی برای کادو روز مادر

تجهیزات آرایشی و مراقبت از مو یک کادو روز مادر عالی

مو‌های همسر یا مادرتان اغلب یا فر دارد یا لخت است و اغلب خانم‌ها برای تنوع هم که شده دوست دارند شکل دیگر را تجربه کنند. اگر چنین مادر یا همسری دارید، بابلیس و اتوی مو را در گزینه‌های کادو روز مادر، فراموش نکنید. این دو وسیله، در صورت استفاده درست، مانند چوب جادو، مو‌های فر را صاف یا مو‌های صاف را فر می‌کنند.

لوازم آرایش مو برای کادو روز مادر
سشوار برای روز مادر
لوازم آرایش مو برای هدیه روز مادر
اتو مو

برس حرارتی باراباس نانو مدل 559 – رنگ...

645,000 تومان

اتو مو مک استایلر مدل MAC-2044

2,336,000 تومان

لوازم آشپزخانه یک ایده کلیشه‌ای برای کادو روز مادر

اگر بانویی در خانه دارید که دلبسته و علاقه‌مند لوازم برقی آشپزخانه است، این گروه از هدایا را با دقت بخوانید. در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که همیشه وسیله‌ برقی یا غیر برقی آشپرخانه‌ای پیدا می‌شود که نداشته باشید! چه وسایل معمول مثل چای ساز، آبمیوه‌گیری، قهوه ساز، سرخ کن، ساندویچ ساز و… و چه جدیدتر‌ها مثل هواپز و اسموتی ساز و کتری هوشمند و چه نسل آینده لوازم خانگی مثل وسایل متصل به اینترنت و قابل کنترل با گوشی همراه که در حوزه‌ اینترنت اشیاء هستند.

خلاصه اینکه، اگر لوازم خانگی و آشپزخانه را هدیه‌ مناسبی می‌دانید، با هزینه‌های مختلف از ارزان یا لوکس، گزینه‌های خیلی متنوع و خوبی خواهید یافت.

لوازم منزل برای کادوی روز مادر
لوازم خانه برای کادوی روز زن
قهوه ساز برای روز زن
لوازم منزل

شمع عطری یک ایده نسبتا نو

این گزینه یک کادو روز مادر ارزان است. شمع‌های معطر با عطر‌های متنوع، زیادی هستند که به سلیقه‌ شما و همسر یا مادرتان بخورند. برای گزینه‌ جانبی هدیه روز مادر به شمع‌های معطر فکر کنید نه برای کادو اصلی. خاطراتی که در حضور عطر این چراغ‌های کوچک می‌سازید شاید هیچ‌وقت فراموشتان نشود و با استشمام دوباره این عطر در هر کجا و هر زمان دیگری، با زنده شدن آن خاطرات، در زمان سفر کنید.

شمع عطری کادویی برای روز زن
شمع دکوری کادویی برای روز مادر
شمع عطری برای هدیه روز زن
شمع دکوری عطری کادوی مناسب روز مادر

شمع دست ساز مدل دکوری مجموعه چهار عددی

شمع دست ساز مدل معطر لاوندر

شمع معطر مدل Levender

49,900 تومان

کتاب هدیه دهید، چه فیزیکی، چه الکترونیکی

کتاب را به عنوان آخرین هدیه و کادو روز مادر معرفی می‌کنیم چرا که اهمیت بیشتر و اثرگذاری عمیق‌تری دارد. همیشه موضوعی پیدا می‌کنید که همسر یا مادرتان به آن علاقه‌مند باشد و گزینه‌ مناسبی برای کادو باشد. از طب سنتی و روش‌های لاغری گرفته تا رمان‌های علمی تخیلی، جنایی پلیسی یا عاشقانه و کتاب‌های انگیزشی و مذهبی و غیره.

کتاب مناسب کادو روز زن
کتاب ایده خاص برای روز مادر
کتاب ایده خوب برای روز مادر
کتاب برای روز زن

سوالات پر تکرار

❓ کادو روز مادر چی بخریم؟

✔ از کادوهای کلیشه‌ای مثل کیف، کفش، ساعت، لباس، روسری، عطر گرفته تا هدیه هایی نوآورانه مثل لباس مجلسی، انواع شمع‌های عطری، لوازم ورزشی، تابلوهای دکوری، عینک آفتابی و..

❓ در خرید کادو روز مادر به چه نکاتی توجه کنیم؟

✔ اولا هیچگاه از مادر خود نپرسید چه چیزی نیاز دارد. راه‌های دیگر را برای پیدا کردن نیاز او پیدا کنید / ثانیا از خرید وسائل منزل اجتناب کنید / ثالثا از دادن پول و سکه و کارت هدیه اجتناب کنید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دسته بندی‌ها
مناسبت‌ها
کادوها
مقالات